Pedagog de șah (part-time)

Academia Nationala de Sah din Moldova
Oras: Chisinau
Studii: Orice
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Grafic de munca redus
Responsabilități:

Efectuarea lecțiilor de probă cu copii și părinții lor;
Evaluarea capacităților copilului în urma lecției desfășurate;
Stabilirea orarul pentru lecțiile de probă, verificarea orelor de probă;
Prelucrarea clientului după probă;
Întrebuințarea tehnicilor de vînzări și stabilirea achitării cursului;
Colaborarea cu alți colaboratori în scopul îndeplinirii planului pe vînzări;
Raportarea rezultatelor secției de pedagogi;

Cerințe minime:

Interes și abilitate de lucru cu copiii;
Cunoștințe de bază în psihopedagogie sau alt domeniu de studii similar;
Abilități avansate de lucru PC, CRM ș.a instumente de lucru pe mediu online;
Comunicarea corectă și fluentă în limba română și rusă;
Constituie un avantaj experiența de muncă în domeniu similar;
Constituie un avantaj cunoștințe de bază a jocului de șah;

Oferta de muncă:

Program flexibil, care poate fi adaptat după cerința dvs;
Un alt tip de vânzări, o nouă metodă de lucru;
Remunerare pe măsură (fix+bonus);
Angajare oficială cu toate beneficiile rezultative;

Dacă vrei să fii parte a celei mai inteligente echipe trimite CV: E-mail: hr@sah.md Tel: 079 825 387
Vă așteptăm la Șah: bd. Traian 15
E-mail: hr@sah.md Tel: 079 825 387
Telefon:
079825387
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin