Operator de vanzari call-center (limba romana)

Studio Moderna №9479605, 14.09.2020
Oras: Chisinau
Studii: Orice
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Гибкий график работы
9479605, 14.09.2020
Nu ai deloc experienta dar esti o persoana comunicativa, ambitioasa si energica?
Iti place sa vorbesti mult la telefon?
Iti atingi mereu obiectivele?
Vino si creste alaturi de noi!
Ai experienta profesionala dar vrei mai mult?
Vino si dezvolta-te alaturi de noi si poti avea o cariera de succes in vanzari si in relatiile cu clientii!
Responsabilitati:

Prezentarea, vanzarea, promovarea prin telefon a produselor companiei;
Dezvoltarea relatiei cu clientii (fidelizare, up-selling, cross-selling);
Participarea la atingerea targetelor de vanzari.

Beneficii:

Posibilitatea de a castiga cat doresti (salariu fix +%din vanzari +alte bonusuri );
Experienta valoroasa intr-o companie multinationala de vanzari directe de succes;
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Program de lucru flexibil;
Traininguri, competitii si concursuri motivationale;
Excursii internationale cu cei mai performanti colegi;
Oportunitati de avansare si promovare in cariera.

Daca te regasesti in acest job nu ezita si aplica acum cv-ul tau HR.MD@studio-moderna.com ; Sau ne puteti telefona la nr. 079401087 / 022 264 134! NU UITA! Recomanda familiei si prietenilor!\r\n Expediati-ne CV dvs la adresa:
HR.MD@studio-moderna.com
Telefon: 079401087 / 022 264 134\r\nWeb site: www.studio-moderna.com
Telefon: 079401087, 022 264 134
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin