Operator call centru

DocDoc №10068101, 26.04.2021
Oras: Chisinau
Studii: Medii
Experienta de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
10068101, 26.04.2021
ATENTIE MĂRIM ECHIPA ‼️‼️‼️ Servicul Național de Programare la doctor www.docdoc.md este în căutarea unui operator Call Centru.

Cerințe față de candidați:
- cunoaștere foarte bună a limbilor română și rusă (verbal și scris);
- disciplină, abilități de lucru în echipă;
- capacitate de a vorbi corect și răspicat, dicție bună;
- cunoștințe foarte bune de operare PC;
- comunicativitate;
- stabilitate emoțională;
- punctual și fără vicii;
- experință minim 1 an într-un post similar
- studii în medicină - constitue un avantaj.

Responsabilități:
- efectuarea, primirea și redirecționarea a apelurilor de intrare/iesire;
- informare cu privire la serviciile prestate de companie;
- conversația online/offline prin chat;
- găsirea ofertelor optime pentru client;
- introducerea informației obținute în baza de date.

Compania garantează salariu motivant, grafic de muncă în schimburi, în cadrul unui colectiv prietenos, pachet social.

Expediați CV-ul la adresa electronică: alexandra@docdoc.md cu mențiunea ”Operator call center” .
La interviu vor fi invitați doar candidații care întrunesc cerințele postului.

Compania nu oferă informații la telefon.
Telefon: 022-223585
Persoana de contact: Alexandra
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin