Operator bancar

HR Simple Solutions
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time (8 ore)
Suntem în căutare de operator bancar pentru sect. Centru, sect. Ciocana și sect. Botanica! or.Chișinău.
Obiectivul postului vacant este deservirea clienților la ghișeul universal

Responsabilități

Oferă consultații clienților cu privire la produsele și serviciile băncii;
Efectuează operațiuni de încasări și plăți în numerar, operațiuni cu POS, tranzacții de schimb
valutar, alimentări de conturi curente și de card, operațiuni de cont curent, depozite, carduri;
Păstrează integritatea numerarului aflat în gestiune;
Efectuează operațiunile de primire/eliberare a numerarului în strictă conformitate cu
reglementările privind operațiunile bancare cu numerar și fără numerar;
Procesează documentele aferente operațiunilor executate.

Cerințe față de candidați

Studii superioare economice
Experiență bancară ar prezenta un avantaj
Cunoașterea PC la nivel de utilizator mediu (MS Office)
Disponibilitate de a activa și în zile de weekend, conform graficlului filialelor

Profilul candidatului

Capacitate de analiză a cerințelor clienților
Orientare spre servirea clienților
Responsabilitate și implicare
Abilități de gestionare eficientă a timpului
Rapiditate și eficiență în executarea sarcinilor

Candidaţii interesați sunt invitați să transmită CV-urile la adresa cv@simplehr.md , indicînd codul postului vacantOB22. E-mail:
cv@simplehr.md
Telefon:
076050060
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin