Ofițer prevenirea și combaterea spălării banilor

Credit Prime №9951659, 25.02.2021
Oras: Chisinau
Studii: Superioare
Experienta de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9951659, 25.02.2021
Atribuții funcționale:

Analiza operaţiunilor suspecte identificate sau semnalatele, raportează tranzacţiilor suspecte;
Transmiterea rapoartelor de tranzacție suspectă și rapoartelor statistice către Autoritatea Competenta, conform cerințelor legale;
Elaborarea și îmbunătățirea politicilor și regulamentelor interne în domeniul AML;
Efectuarea controalelor pe zone specifice de risc din perspectiva AML;
Îndeplinenirea altor sarcini profesionale în domeniul AML.

Așteptăm CV-ul dacă ai:

Studii superioare juridice.
Experiența de minimum 2-3 ani pe poziție similară.
Abilități de comunicare scrise si verbale.
Atitudine proactivă, spirit de initiativă.
Capacitate de analiză si sinteză.

Compania oferă:

Oportunitatea de a avansa in cariera intr-o companie internațională.
Avansarea intr-un domeniu aflat in continua dezvoltare și lucru alaturi de colegi tineri, prietenoși și cu un puternic background profesional
Remunerare oferită la timp.
Mediu de lucru modern, colectiv tînăr si prietenos.
Oficiul în centrul orașului.
hr@creditprime.md
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin