Merceolog/ Товаровед (mun. Chisinau, r. Calarasi, r. Anenii Noi, r. Causeni, r. Ceadir Lunga)

Fidesco №9290059, 29.06.2020
Oras: Chisinau
Studii: Superioare
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9290059, 29.06.2020
Responsabilităţi:
• Orgasnizarea si aprovizionarea cu maxima eficienta a rotatiei marfurilor in magazin
• Comanda marfii conform matricei aprobate
• Asigura aprovizionarea optima cu marfuri a magazinului
• Supravegheaza livrarea la timp in magazin a produselor comandate si a calitatii lor
• Verifica si aduce la cunoastinta conducerii informatia privind lipsa in stoc a asortimentului de marfa in magazin
Cerinţe faţă de candidat:
• Studii superioare in profesie;
• Abilităţi de comunicare, organizare, responsabilitate;
Oferim:
- Posibilitate de a lucra într-o companie tînără, performantă şi în continuă creştere;
- Pachet social deplin.
Persoanele interesate rugăm să transmită CV-urile, la adresa de e-mail hr@fidesco.md cu menţionarea postului vacant, sau ne puteti contacta la numarul Telefon R.U: (022) 253-752, 078168168 E-mail: hr@fidesco.md
Telefon: (022) 253-752, 078168168
E-mail: hr@fidesco.md
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide
Intra in cont prin