Menajera, Sezonier (Romania, Constanta) Pasaport MD

GDC INTERMED RO S.R.L. №10109250, 30.04.2021
Oras: Chisinau
Studii: Orice
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
10109250, 30.04.2021
Salariul : 2000 lei romanesti
Oferim : Cazare
Cerinte : Pasaport valabil moldovenesc
Pasaport roman este un avantaj
Principalele atributii si responsabilitati:

Efectueaza curatenia in apartamentele eliberate in conformitate cu procedurii stabilite
Completeaza si inlocuieste, in functie de necesitati, consumabilele si le aranjeaza conform normelor interne
Schimba asternuturile si prosoapele in apartamente
Verifica stocul de produse si functionalitatea obiectelor din dotarea apartametelor si semnalizeaza catre Manager Tura Receptie eventualele lipsuri sau defectiuni
Colecteaza in recipiente speciale gunoiul si raspunde de sortarea si depozitarea acestora in spatiile special amenajate
Preda lenjeria si prosoapele murdare catre spalatorie si preia lenjeria si prosoapele curate adusa de la spalatorie, conform indicatiilor Managerului Tura Receptie
Verifica fizic integritatea apartamentului si a inventarului din dotare la predare, conform procedurii
Realizeaza curatenia in scara blocului conform procedurii stabilite
Raporteaza activitatile desfasurate Managerului Tura Receptie
Realizeaza orice alte sarcini primite de la superiorul direct

Abilitatile necesare pentru acoperirea atributiilor postului

Abilitati de relationare
Abilitati de lucru in echipa
Persoana activa, meticuloasa, ordonata si responsabila
Rezistenta la sarcini de lucru repetitive
Rezistenta la stres si efort fizic
E-mail: admutilgdc@gmail.com
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin