Marketolog

Rom Pharma Trade SRL №10016527, 25.03.2021
Oras: Chisinau
Studii: Superioare
Experienta de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
10016527, 25.03.2021
Rom Pharma Trade SRL, companie care activeaza pe piata Republicii Moldova in domeniul distributiei, angajeaza:

Marketolog

Cerinte, responsabilitati si atributii:
-Monitorizarea și prognozarea tendințelor în marketing și vânzări. Analiza detaliată a datelor primite și furnizarea unui raport detaliat către conducere;
-Colectarea și analizarea datelor privind preferințele clienților, obiceiurile și nevoile de cumpărare, precum și datele demografice.
-Determinarea potențialului pieței și a factorilor care afectează cererea de produse;
-Evaluarea eficacității strategiilor de publicitate, marketing și comunicare;
-Elaborarea de recomandări pentru produse și / sau servicii, implementarea acestora și politica de prețuri.
-Dezvoltarea și promovarea brand-urilor distribuite de companie prin diverse instrumente online și offline;

Cerinte:
-Experiență profesională de cel puțin 2 ani, de preferință în domeniul cercetării analitice / de marketing;
-Licențiat într-unul dintre domeniile: marketing, economie, sociologie;
-Abilitati de comunicare;
-Capacitatea de a lucra in echipa;
-Responsabilitate.
-Studii superioare
-Experienta in domeniul vinzarilor
-Cunoaşterea limbilor: Romana, rusa, engleza va reprezenta un avantaj

Compania ofera:
Un salariu avantajos;
Conditii bune de munca;
Acordarea pachetului social atractiv;
Posibilitatea de a invata si a te dezvolta pe plan profesional;
Persoanele interesate sunt rugate sa transmita CV-ul la adresa electronica office@rompharma.com
Telefon: 078884443
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin