Manipulant depozit: permanent (Constanta, Romania) Pasaport MD

GDC INTERMED RO S.R.L. №10076270, 21.04.2021
Oras: Chisinau
Studii: Orice
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
10076270, 21.04.2021
Salariul: 2000 lei romanesti
Oferim: Cazare
Cerinte: Pasaport valabil moldovenesc
Pasaport roman este un avantaj

Principalele atributii si responsabilitati:

Responsabil cu incarcarea, descarcarea marfurilor si manipularea acestora in depozit;
Responsabil cu verificarea marfurilor sosite in depozit;
Responsabil cu etichetarea marfurilor;
Responsabil cu manipularea, asezarea si aranjarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente;
Responsabil cu asigurarea, pastrarea materialelor pe sortimente, tipuri si dimensiuni, in conditii corespunzatoare;
Responsabil cu pregatirea marfurilor pentru expediere;
Responsabil cu eliberarea marfurilor conform documentelor;
Responsabil cu verificarea livrarilor;
Participa la inventarierea marfurilor din gestiune;
Asigura integritatea stocului de produse din depozit.

Abilitatile necesare pentru acoperirea atributiilor postului:

O condiție fizică bună pentru că nu vei lucra tot timpul cu utilajele, ci va trebui să faci și multă muncă fizică;
Dexteritate pentru a reuși să manevrezi instrumentele de lucru așa cum trebuie;
Răbdare și rezistență la stres pentru că vor exista și situații provocatoare și va trebui să rezolvi multe sarcini dificile;
O foarte bună orientare în spațiu, având în vedere faptul că vei lucra în special în depozite, unde va trebui să manevrezi diferite utilaje;
Capacitate de a conduce utilajele în spațiile interioare și exterioare;
Spirit de observație pentru că va trebui să acorzi o atenție sporită mărfurilor transportate și să te asiguri că toate îndeplinesc condițiile de ambalare și de transport necesare;
Capacitate de comunicare pentru a te asigura că ești pe aceeași lungime de undă cu șeful depozitului și cu ceilalți colegi;
Capacitate de adaptare și de a lua decizii rapid chiar și în situațiile de criză pentru că întotdeauna poate apărea ceva neprevăzut, iar viteza de reacție este esențială pentru buna desfășurare a activității.
E-mail: admutilgdc@gmail.com
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin