Manager vânzări servicii medicale (zona nord)

Invitro Diagnostics
Oras: Cahul
Studii: Universitate
Experienta de munca: De la 3 ani
Salariu: Negociabil
Grafic: Program full-time de 8 ore
Responsabilităţile postului:

Promovarea eficientă a imaginii şi produselor companiei către medici şi alți specialiști din domeniu
Întocmirea studiilor şi rapoartelor cerute de companie
Realizarea numărului de vizite și a planului de vânzări stabilit
Menținerea și dezvoltarea relației cu actualii clienți – fidelizarea acestora
Atragerea și fidelizarea clienților noi

Cerinţe faţă de candidat:

Studii superioare medicale
Experiență profesională în domeniul medical / minim 3 ani;
Cunoștințe de operare PC (MS Office)
Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă
Excelente abilități de comunicare, vânzare și negociere
Orientat către rezultat și îndeplinirea obiectivelor de vânzări
Persoană punctuală, atentă şi proactivă
Permis de conducere (categoria B)
Disponibilitate pentru deplasări

Oferta noastră:

Oportunitatea de a lucra într-o echipă orientată spre rezultat
Program de lucru deplin: luni-vineri
Salariu motivant
Reduceri pentru angajați
Posibilități de dezvoltare și creștere în carieră

Dacă corespunzi cerințelor și îți dorești să activezi într-o companie de succes, așteptăm CV-ul tău la adresa de e-mail: hr@invitro.md (cu indicarea în text a postului pentru care se depune).
Doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviu. E-mail: hr@invitro.md
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin