Manager vânzări corporative piața României

HR Simple Solutions №9604839, 27.10.2020
Oras: Chisinau
Studii: Superioare
Experienta de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: De la 7000 MDL
Grafic de munca: Full-time
9604839, 27.10.2020
Responsabilităţi:
• Gestiunea relațiilor cu clienții existenți persoane juridice
• Atragerea de clienti noi persoane juridice conform țintelor stabilite
• Vânzarea proiectelor și serviciilor companiei către clienții persoane juridice conform țintelor stabilite
• Procesarea documentelor și rapoartelor aferente relațiilor cu clienții persoane juridice
• Vânzarea soluţiilor şi serviciilor companiei;
• Asigură consultanţă de specialitate;
• Monitorizează competiţia şi evoluţia pieţei în domeniu
• Asigură informarea clienţilor existenţi cu noile oferte comerciale

Cerinţe:
• Studii superioare, preferabil in domeniul economic/ tehnic
• Experienta minima 3 ani în domeniul vânzarilor către clienți persoane juridice (B2B)

• Cunoasterea produselor și serviciilor oferite pe piața de design interior, arhitectură
• Experiență în domeniul vânzării de proiecte, sau vânzări cu ciclu lung
• Cunoştinţe solide MS Office
• Cunoasterea obligatorie a limbilor română și engleză
• Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj
• Disponibilitatea de re-alocare în România. Cetățenie română obligatiriu.
• Permis de conducere B. Automobil propriu constituie un avantaj

Oferim:
• Salariu fix brut 7000 MDL/ lunar
• Bonus lunar/ trimestrial în dependențș de performanțe
• Training asigurat
• Calculator si loc de munca amenajat
• Perioada de proba 3 luni
• Contract de munca pe perioada nedeterminata

Candidaţii interesați sunt invitați să transmită CV-urile la adresa recrutare@simplehr.md , indicînd codul postului vacant MVRO
recrutare@simplehr.md
Telefon: +37360150501
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin