Manager Resurse Umane, filiala din Orhei

Orhei-Vit №9939926, 23.02.2021
Oras: Orhei
Studii: Superioare
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9939926, 23.02.2021

Responsabilitati principale:

Dezvoltarea şi aplicarea sistemului de instrumente specifice resurselor umane;
Gestionarea activităţilor prin prisma legislaţiei muncii;
Recrutarea, evidenţa personalului;
Întocmirea documentelor interne, asigurarea înregistrării, evidenţei şi predării la timp a documentelor către conducere şi executanţi.

Cerinţe şi competenţe:

Studii superioare (de preferinta, studii juridice)
Cunoaşterea legislaţiei muncii
Abilităţi de comunicare dezvoltate
Cunoaşterea limbii române fluent şi ruse conversational, limba engleză este un avantaj
Experienţa de lucru în domeniu constituie un avantaj

Apreciem:
Spiritul de iniţiativă, atitudine pozitivă, flexibilitatea şi sociabilitatea

Oferim:

Angajare oficială 100%;
Salariu competitiv şi motivant
Posibilitatea de dezvoltare personală şi profesională
Condiţii favorabile de muncă într-un mediu plăcut
Amplasare geografică a locului de muncă în mun. Orhei.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV-ului cu poză, care se expediază la poşta electronică: cadre2@orhei-vit.com

La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.
E-mail: cadre2@orhei-vit.com
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin