Manager-logist

ACCESIT №9701337, 22.02.2021
Oras: Chisinau
Studii: Medii-speciale
Experienta de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: 9000-15000 MDL
Grafic de munca: Full-time
9701337, 22.02.2021
Responsabilități:

- Rezolvarea problemelor operative de logistica (comenzi, distribuție,transport,hamali)
- Evidența și gestiunea marfurilior din depozitul companiei;
- Comunicarea cu managerii de echipă
- Procesarea comenzilor de livrare marfa
- Organizarea și coordonarea procesului de livrare a marfurilor către clienții companiei;
- Optimizarea procesului transport al marfii
- Organizarea si controlul procesului de receptionare a marfurilor la depozit

Cerinte:

- Studii medii de specialitate sau superioare;
- Abilități de organizare, comunicare și negocieri
- Abilitati practice in utilizarea instrumentelor traditionale pentru instalari simple
- Cunoașterea limbii române şi ruse;
- Posedarea aplicațiilor MS Office(Word, Excel);
- Atenție la detalii, gîndire logică;
Compania oferă:
- Angajare oficială în câmpul muncii;
- Salariu motivant;
- Pachet social complet;
- Program de lucru: de la 9:00 - 18:00 de luni - vineri

Persoanele interesate sunt rugate să depună CV, indicând postul dorit, pe adresa de e-mail: vitalic009@list.ru
Telefon de contact 060099009

Oбязанности:

-Решение задач оперативной логистики (заказы, дистрибуция, транспорт, грузчики)
-учет и управление товарами на складе компании;
-Общение с менеджерами компании
-Обработка заказов на доставку товаров
-Организация и координация процесса доставки товаров клиентам компании;
-Оптимизация процесса перевозки грузов
-Организация и контроль процесса приема товара на склад

Требования:

-Среднее или высшее образование;
-Организационные, коммуникативные и переговорные навыки
-Hавыки использования традиционных инструментов для простых установок , приветствуются
-Знание румынского и русского языков;
-Владение приложениями MS Office (Word, Excel);
-Внимание к деталям, логическое мышление;

Компания предлагает:

-Официальное трудоустройство;
-Мотивирующая заработная плата;
-Полный соцпакет;
-Режим работы: с 9:00 до 18:00 понедельник - пятница

Заинтересованным лицам предлагается направить резюме с указанием желаемой должности нa электронный адрес: vitalic009@list.ru.
Контактный телефон 060099009
Telefon: 060099009
Persoana de contact: Vitalie
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin