Vînzător-Consultant în filiala - Sîngerei

Grafitex
Oraș: Sîngerei
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 7000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Fabrica de Ferestre și Uși „Grafitex-Cons”, a fost fondată în anul 2009, și de-a lungul anilor se află într-o permanentă dezvoltare, cu un colectiv de peste 50 de persoane, filiale în 11 orașe din Moldova.
Angajăm Vînzător - Consultant în or. Sîngerei în filiala amplasată în regiunea Autogara/Piața.

Compania oferă:

Pachet social + încorporare oficială.
Salariu atractiv, care este compus din partea fixă de 4500 lei + procent din vînzări.
Dezvoltarea profesională continuă: trainig/seminar/cursuri din contul companiei.
Graficul de muncă - Marți - Duminică 08.30 - 14.30, Luni - zi liberă.

Responsabilități:

Promovarea serviciilor companiei prin realizarea ofertelor clienților potențiali și cei existenți.
Prelucrarea clienților de la momentul întrării în oficiu și suportul pînă la executarea lucrărilor.
Realizarea planului de vînzări prin vînzarea de servicii.

Cerințe:

cunoașterea limbilor rusă și română;
bune cunoștințe de utilizare a programelor 1C, Excel, Word;
lucru cu rețelele de socializare;
experiența în domeniu va constitui un avantaj.

Așteptăm CV la poștă electronică sau puteți afla informație suplimentară la nr. 069721021, Dumitru - între orele 08.00-17.00. E-mail: nittadmitri@grafitex.md
+373 69 721021
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide