Manager în cadrul Departamentului Bunuri și Răspundere Civilă

Grawe Carat №9268059, 19.06.2020
Oras: Chisinau
Studii: Superioare
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9268059, 19.06.2020
Cerinţe:
• Studii superioare (Domeniu asigurării sau construcții, evaluarea imobilului constituie un avantaj);
• Cunoașterea limbilor rusa, româna (fluent) și engleză.
• Cunoaşterea avansată a calculatorului (Microsoft Office ş.a, Excel - obligatoriu) şi capacitatea de a însuşi programe noi;
• Abilităţi organizatorice;
• Capacitate de analiză şi sinteză;
• Persoană punctuală, responsabilă, sociabilă, atitudine pozitivă şi pro-activă, spirit de echipă.
Responsabilităţi principale:
- Căutare activă a noilor clienţi şi atragerea acestora ;
- Negocierea, încheierea contractelor şi urmărirea derulării acestora;
- Consultarea clienților, primirea şi procesarea solicitărilor;
- Pregătirea rapoartelor..
Oferim:
• Program deplin de lucru;
• Mediu de lucru modern, plăcut şi motivant, în cadrul unei companii internaționale;
• Pachet social;
• Oficiul în centrul orașului;
• Colectiv prietenos;
• Posibilităţi de promovare;
• Participarea la Training-uri.
Vă rugăm să trimiteţi CV însoţit de o fotografie recentă şi scrisoare de intenţie, în română pe adresa electronică: job@grawe.md
Vă rugăm să indicaţi în tema din email funcţia pentru care candidaţi Ex: CV pentru funcţia de Manager în cadrul Departamentului Bunuri și Răspundere Civilă”
Numai candidaţii care corespund profilului nostru de cerinţe vor fi contactaţi. E-mail:
job@grawe.md
E-mail: job@grawe.md
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin