Manager în aprovizionare, Filiala din Orhei

Orhei-Vit №9484345, 15.09.2020
Oras: Orhei
Studii: Medii-speciale
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9484345, 15.09.2020

Responsabilităţi:
- Colectarea şi ţinerea evidenţei comenzilor/cererilor de aprovizionare tehnico-materiale interne;
- Comunicarea comenzilor furnizorilor şi negocierea preţurilor;
- Deplasarea către firmele de furnizori pentru preluarea comenzilor;
- Efectuarea distribuirii materialelor conform ordinii stabilite, la timp şi în volumul necesar;
- Asigurarea achitării la timp a clienţilor pentru mărfurile furnizate;
- Colectarea zilnică a datelor despre stocurile de materiale rămase în depozite;
- Informează clienţii furnizori de materiale privind calitatea mărfurilor şi reclamaţiilor;
- Înaintează propuneri de îmbunătăţire a procesului de aprovizionare.

Cerinţe:
- Studii medii special sau superioare;
- experienţa de muncă în domeniu similar va constitui un avantaj;
- capacitate de analiză, iniţiativă, responsabilitate, flexibilitate, abilităţi de comunicare dezvoltate;
- cunoaşterea limbii de stat şi a limbii ruse;
- permis de conducere categoria B

Oferim:
- Angajare oficială 100%;
- Salariu competitiv şi motivant;
- Posibilitatea de dezvoltare personală şi profesională;
- Condiţii favorabile de muncă într-un mediu plăcut;
- Amplasare geografică a locului de muncă în mun. Orhei.

*Există posibilitatea de arendare a transportului propriu.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV-ului cu poză, care se expediază la poşta electronică: cadre2@orhei-vit.com

La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.

E-mail: cadre2@orhei-vit.com
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin