Manager financiar în transport international

GMT Eurotrans №9949088, 13.05.2021
Oras: Chisinau
Studii: Superioare
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9949088, 13.05.2021
Compania "GMT Eurotrans" oferă post de angajare în calitate de Manager Financiar în Transport Internațional

Cerinte:
-Studii superioare in Contabilitate/Finante/Management/Economie/Logistica
-Cunostinte avansate de operare la calculator
-Experienta anterioara in lucrul cu facturi si plati bancare
-Cunoașterea limbii române(materna) și engleze(de dorit)
-Abilități excelente de organizare şi comunicare
-Experienta in domeniu e binevenita

Responsabilitatile postului:
-Raportarea si controlul activitatilor zilnice
-Comunicare cu contabilii și dispatcherul companiei
-Lucrul cu banca , autoritatile publice si companiile de leasing
-Evidenta actelor (facturare, întocmirea documentelor de însoțire si angajare, contracte și plati)

Oferim:
-angajare oficială în cîmpul muncii în cadrul unei companii stabile și de încredere cu pachet social
-salariu motivant și plătit la timp
-oportunități de crestere
-conditii de lucru foarte bune si prinzuri zilnice
Telefon: 068731230
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin