Manager Dezvoltare Personal

Lafarge Ciment (Moldova) S.A.
Oras: Rezina
Studii: Superioare
Experienta de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
Educatie si experienta:

Studii superioare (Resurse Umane/Pedagogie/Psihologie)
Experienta intr-o pozitie similara de minimum 3 ani.

Abilitati:

Abilitati excelente de comunicare si influentare;
Abilitati excelente de a vorbi si scrie in limbile Romana, Rusa si Engleza;
Abilitati excelente de organizare, perseverenta si persuasiune;
Abilitate excelenta de a se adapta si implementa schimbarile;
Abilitati de trainer;
Utilizator confident de PC – MS Office; si ERP-iuri;
Permis si experienta de conducere a automobilului, categoria B (constituie un avantaj).

Responsabilitati:

Gestionarea procesului de management al performantei;
Gestionarea procesului de dezvoltare colaboratori.

Alte cerinte:

Integritate;
Orientare catre Client;
Gandire pozitiva;
Abilitati analitice, spirit proactiv in solutionarea problemelor;
Abilitate de a lucra atat independent cat si in echipa;
Adaptare la un program de lucru flexibil, deplasari de serviciu;
Deschidere la alinierea fata de standarde ridicate de Calitate si Sanatatea si Securitatea Muncii;
Disponibiltatea de a activa si locui in or. Rezina

Beneficii:

Activitate intr-o companie internationala cu grija fata de angajatii sai, inclusiv sub aspectul Sanatatii si Securitatii in Munca si Dezvoltare Profesionala
Pachet social si salarial atractiv.

Dacă te identifici cu profilul dat si ești interesat/interesata sa te alaturi echipei noastre, expediază CV-ul detaliat, insotit de scrisoarea ta de motivare si copii scanate dupa diplomele si certificarile pe care le detii la adresa: recrutare-mda@lafargeholcim.com , web: www.lafarge.md
Vor fi contactate doar pesoanele ce intrunesc conditiile de selectie. E-mail: recrutare-mda@lafargeholcim.com
Web: www.lafarge.md
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin