Manager de sector agricol

Codru-ST SRL №9941534, 23.02.2021
Oras: Straseni
Studii: Superioare
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9941534, 23.02.2021
Compania „Codru-ST” SRL, specializată în creșterea fructelor pentru export, este în căutare de coleg pentru funcția de manager al unui sector agricol. Sectorul este compus din plantații intensive și super-intensive de specii pomicole, cu grad înalt de inovații în cultivare, protecție și protejare, recoltare.

SARCINI SI RESPONSABILITĂȚI:

Planificarea obiectivelor sezoniere și a activităților în sectorul agricol
Organizarea personalului în procesul de lucru, inclusiv evidența și gestionarea activităților personalului din subordine
Evidența îndeplinirii normelor de producere calitativ și eficient
Planificarea necesarului de aprovizionare, supravegherea procesului de aprovizionare cu mărfuri si materiale necesare sectorului dat
Planifică și gestionează necesarul de personal, timpul necesar a lucrărilor specifice ale tehnologiei de cultivare, de culegere etc.

CERINȚE:

Experiență în economie si agronomie, preferabil viticultură si pomicultură
Să posede cunoștințe temeinice în domeniul gestiunii sistemului organizatoric
Studii Superioare: Economie , Agronomie preferabil (viticultura si pomicultura)
Abilități de conducere a grupurilor de persoane
Persoană activă, responsabilă, orientată spre rezultat
Cunoștințe in utilizarea calculatorului (MS Office, internet)
Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat; engleză - intermediar (preferabil)
Permis de conducere de cat. B, și disponibilitatea de a se deplasa pe teritoriul Moldovei.

VĂ VOM OFERI:

stabilitate în lucru și salarizare;
pachet social și remunerare după rezultat;
activitate interesantă, dinamică și utilă pentru agricultura Moldovei;
Vehicul de serviciu.

Dacă sunteți încrezut în forțele proprii și doriți să contribuiți la dezvoltarea agriculturii și țării,
VĂ AȘTEPTAM LA NOI ÎN ECHIPĂ. Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV la adresa electronică
info@codru.st sau să ne contacteze la nr. de telefon 0(22) 21-22-39, 062040335.
Telefon: 0(22) 21-22-39, 062040335
E-mail: info@codru.st
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin