Manager de Marketing (Marketolog) Chisinau/ Менеджер продаж (Маркетолог) Кишинев

Lobi Steel Trade SRL №9697032, 27.11.2020
Oras: Chisinau
Studii: Orice
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9697032, 27.11.2020
Вакансия менеджер по продажам, маркетолог в Кишиневе !
Требования:
- опыт работы в качестве маркетолога, в рекламной сфере
- знания принципов распространения новостей
- отличные коммуникативные навыки, организационные способности
Обязанности:
- проведение маркетинговых исследований
- анализ потребностей клиентов
- организация разработки печатных рекламных материалов
- организация различных публикаций компании: написание новостей и их распространение в СМИ
- работа с сайтом компании
- продвижение и развитие компании.
Мы предлагаем:
- официальное трудоустройство
- достойная заработная плата
- комфортные условия

Postul vacant de Manager de Marketing (marketolog) în Chisinau!

Cerinte:
Cunostinte solide in domeniul marketingului traditional: analiza pietii, promovare imagine si produs, branding;
Cunostinte relevante in domeniul marketingului online inclusive social media;
Experienta de activitatea in domeniul dat, lucrul cu documente;
Abilitati de comunicare;
Abilitati de lucru in Word, Excell, Internet, Adobe Photoshop, Corel Draw
Studii in domeniul Marketingului/ Vinzarilor;
Persoana orientata spre rezolvarea problemelor, responsabila, punctuala;
Permis de conducere cat. B
Responsabilitati:
Elaborarea si implimentarea strategiilor de marketing;
Cercetarea de marketing si elaborarea recomandarilor practice;
Planificarea, elaborarea si coordonarea strategiei de dezvoltare a produsului;
Organizarea campaniilor de reclama, lucrul cu Mass Media pe toate directiile (Retele sociale de tip Facebook, radio, televeziune);
Asistenta informationala a vinzarilor, lucrul cu reclamatiile clientilor;
Analiza pietii;

Compania ofera:

Angajarea oficiala
Salariul motivant
Pachet social complet

Informatia detaliată o promiți prin telefon/ Дополнительная информация по телефону: 069066200
Expediați CV pe adresa electronică /Отправлейте СV по адресу: cv@lobi.md

Мы с вами непременно свяжемся!

Телефон: 069066200
E-mail: cv@lobi.md
Telefon: 069066200
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin