Specialist Asigurări Agricole

Grawe Carat
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Prin aplicarea la această poziție, vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.
Competențe și studii:

Studii superioare specializate în agronomie;
Cunoașterea limbii române și engleze (cel puțin nivel intermediar);
Cunoștințe avansate în utilizarea pachetului de bază Microsoft Office(Word, Excel, PowerPoint, Internet, Outlook);
Permis de conducere categoria B;
Cunoașterea producătorilor agricoli-constituie un avantaj.

Profil personal:

Capacități de comunicare (scris și verbal);
Abilitați de organizare și coordonare de proiecte;
Discretie, diplomatie, loialitate, seriozitate.

Responsabilităţi principale:

Dezvoltarea continuă a produsului de asigurări în agricultură;
Prezentarea produsului și oferirea de suport și consultanță clienților;
Identificarea activă a noilor clienți și dezvoltarea unei relații de durată cu aceștia;
Colaborarea cu partenerii externi în procesul de implimentare și dezvoltare a produsului de asigurări în agricultură.

Oferim:

Mediu de lucru modern, plăcut și motivant în cadrul unei companii internaționale;
Posibilitatea schimbului de experiență în cadrul grupului;
Posibilități de promovare;
Pachet de compensare atractiv;
Oficiul în centrul orașului;
Participarea la Training-uri.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul în română, la adresa electronică: job@grawe.md și să indicații în tema e-mail-ului funcția pentru care optați “Specialist Asigurări Agricole”.

Candidații care corespund profilului nostru de cerințe vor fi contactați. E-mail:
job@grawe.md
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide