Manager achizitie/logist

Ozonteh Company
Oraș: Strășeni
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time (8 ore)
Locul de muncă: În locația angajatorului
Ozonteh Impex este lider în importul și comercializarea echipamentelor agricole și tractoarelor pentru sectorul de vie si livada. Compania activează pe piață din anul 2011 și se mîndrește cu un asortiment larg de solutii și mii de clienți fideli.
Suntem în căutarea unui nou membru al echipei cu urmatoarele Responsabilități:
-Negocierea și încheierea contractelor cu furnizorii;
- Analiza prețurilor la diferiti furnizori
- Elaborarea documentelor de achizitii (cereri de oferta, ordine de producere, ordine de încărcare a mărfii);
- Urmărirea termenelor de realizare a comenzilor de achiziții, verificarea respectării acestora;
- Monitorizarea stocurilor cu furnizorii;
- Gestionarea relațiilor cu furnizorii, identificarea de noi furnizori (negocierea conditiilor de plata si de livrare)
- Colaborarea cu departamentele companiei în vederea asigurării marfii necesare pentru realizarea planului propus;
- Evidența reclamațiilor sau neclarităților apărute în urma importului necalitativ;
- Planificarea importului de marfa impreună cu departamentele companiei;
- Monitorizarea intrărilor de marfa de la furnizori.
-Organizarea logisticei internationale

Cerinte față de candidat:
- Studii superioare, posibil incomplete ;
- Experienta în domeniu ( ar fi un avantaj);
- Abilitati de comunicare și conlucrare la un nivel înalt;
- Abilitate de a dezvolta relatii interpersonale;
- Abilitati analitice si strategice;
- Cunoasterea limbii române, ruse, engleză .

Condiții de muncă:
- Salariu stabil;
- Intreg pachetul social.
- Un colectiv tânăr și prietenos.
Rugăm să expediați CV cu foto la adresa de email: director.vanzari@ozonteh.md
Candidații selectați vor fi contactați ( pentru interviu).
Telefon:
069898784
Persoana de contact:
Nanu Vasile
Site:
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin