Livrator marfa: Permanent (Constanta, Romania) Pasaport MD

GDC INTERMED RO S.R.L. №10109260, 30.04.2021
Oras: Chisinau
Studii: Orice
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
10109260, 30.04.2021
Salariul: 2000 lei romanesti
Oferim: Cazare
Cerinte: Pasaport valabil moldovenesc
Pasaport roman este un avantaj
Principalele atributii si responsabilitati:

Responsabil de livrarea comenzilor, conform planului de livrari si vizite stabilit de Managerul Executiv
Preia comenzile din depozit pe baza de semnatura
Transporta marfa in baza documentelor insotitoare
Respecta planul de livrare a produselor
Informeaza clientul despre ofertele de pret, promotiile aflate in desfasurare, lansarile de noi produse si servicii
Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor
Identifica noi oportunitati de vanzare la clienti, pe care le comunica receptionerului (leaduri vanzari)
Face follow-up la oportunitatile identificate
Se asigura ca are documentatia necesara in ordine, privind conducerea mijlocului de transport (ITP, RCA, ect.)

Abilitatile necesare pentru acoperirea atributiilor postului

Posesor permis de conducere, Cat. B, minim 2 ani experienta
Bune abilitati de organizare
Abilitati de comunicare si relationare
E-mail: admutilgdc@gmail.com
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin