KA Manager, B2B (Bălți)

Moldcell
Oraș: Bălți
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time (8 ore)
Responsabilități de bază:

Menținerea, dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți corporativi în Bălți
Abordarea și achiziționarea clienți corporativi noi
Stabilirea relațiilor profesionale cu clienți corporativi
Vizitarea clienților portofoliului alocat
Presentarea și promovarea serviciilor și produselor companiei Moldcell
Realizarea KPI stabilite

Competențe și studii:

Studii superioare finisate
Cunoaștere profundă a limbii română și rusă; engleză – este un avantaj
Cel puțin 1 an de experiența in domeniul Vânzări și/sau Deservirea Clienților
Permisul de conducere (cat.B) și experiența de conducere

Profilul personal al candidatului:

Abilități de comunicare, prezentare și negociere;
Responsabilitatea, respectarea termenelor stabilite și rezistența la situațiile de stres
Flexibilitatea, abilitatea de a asculta, atenție la detalii
Orientarea spre client si atingerea rezultatului

Notă:
Dacă sunteți interest(ă) de acest post și corespundeți cerințelor de mai sus, expediați CV-ul Dvs. la adresa de email vacancy@moldcell.md
Vă mulțumim! E-mail:
vacancy@moldcell.md
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin