Inspector în evidența contractelor

Grawe Carat №9512010, 24.09.2020
Oras: Chisinau
Studii: Superioare
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9512010, 24.09.2020
Prin aplicarea la această poziție, vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.
Cerinţe faţă de candidaţi:
• Studii superioare finalizate
• Experienţa de lucru în domeniul vânzărilor (constituie un avantaj);
• Cunoştinţe de bază în domeniul asigurărilor sunt binevenite;
• Cunoasterea limbilor româna, rusa, şi engleza (nivel intermediar) este obligatorie ;
• Cunoaşterea avansată a calculatorului (Microsoft Office ş.a) şi capacitatea de a însuşi programe noi;
• Abilităţi de organizare;
• Capacităţi de negociere;
• Capacitate de analiză şi sinteză;
• Persoană sociabilă, orientată spre client, atitudine pozitivă şi pro-activă, spirit de echipă;

Responsabilităţi principale:
- Consultarea clienților, primirea şi procesarea solicitărilor;
- Colectarea informaţiilor despre potenţialii clienţi, determinarea necesităților;
- Întroducerea datelor în sistemele informaționale a Companiei;
- Întocmirea şi încheierea contractelor;
- Evidența documentelor;
- Pregătirea rapoartelor.
Oferim:
• Mediu de lucru competitiv şi motivant, în cadrul unei companii internaţionale;
• Posibilități de promovare;
• Program deplin de lucru;
• Pachet social;
• Oficiul în centrul orașului
• Schimb de experienţă cu alți manageri din cadrul grupului internațional.
Vă rugăm să trimiteţi CV-ul în română sau engleza, la adresa electronică: job@grawe.md

Vă rugăm să indicaţi în tema e-mail-ului funcţia pentru care optaţi “Inspector in evidenta contractelor.” E-mail:
job@grawe.md
E-mail: job@grawe.md
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin