Inginer-energetician (Orhei)

Maestro Nut №10252662, 10.06.2021
Oras: Orhei
Studii: Superioare
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
10252662, 10.06.2021
Pregatirea si experienta:

Studii superioare sau medii speciale în domenul energeticii.
Experienţa de muncă pe specialitate: nu mai puţin de 5 ani,
Cunoştinţe în domeniul legislaţiei de profil.
Cunosterea dispozitivelor folosite in automatizari industriale (circuite logice si PLC-uri )
Cunostinte operare PC: Word, Excel, Autocad

Aptitudini si derinderi necesare:
• Aptitudine generala de invatare
• Aptitudini de comunicare si de negociere
Cerinte de exercitare:
• Inteligenta de nivel superior
• Atentie concentrata
• Spirit organizatoric
• Echilibru emotional
• Capacitatea de a evalua si a lua decizii prompte
• Capacitatea de a lucra cu oamenii
• Rezistenta la stress
Responsabilitati si sarcini:
• Planifica, coordoneaza si participa la executia lucrarilor de interventie asupra tuturor utilajelor, echipamentelor si instalatiilor din societate;
• Asigura minimizarea pierderilor de productie (resurse si timp) prin executarea la timp si in bune conditii a lucrarilor de mentenanta;
• Analizeaza cauza si factorii care au contribuit la aparitia defectiunii/incidentului si colaboreaza cu departamentele implicate pentru rezolvarea problemelor recurente;
• Stabilirea si planificarea tuturor resurselor necesare lucrarilor de intretinere;
• Coordoneaza echipa de mentenanta din subordine in vederea asigurarii bunei functionari a utilajelor si instalatiilor necesare realizarii de produse de inalta calitate in timpul alocat, in conformitate cu specificatiile si cerintele companiei;
• Participa la elaborarea planului anual de mentenanta a utilajelor, echipamentelor si instalatiilor si evaluarea anuala a lucrarilor de interventie executate.
Conditii:
• Salariu stabil* atractiv
• Colectiv tinar si prietenos
• Transport gratuit
• Masa gratuita

Persoanele cointeresate pot expedia CV-ul la adresa: hr@maestro-nut.com , indicând pozitia pentru care aplică / sau sa ne contactati 079922333 * 022-212066 * 0799944922 E-mail: hr@maestro-nut.com
Telefon: 079922333, 022-212066, 079944922
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin