Inginer Calitate

WeWire Harness Technology SRL
Oras: Causeni
Studii: Superioare
Experienta de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
WeWire Harness Tehnology SRL caută un nou coleg pentru suplinirea funcției vacante de Inginer Calitate
Grupul internaţional Coroplast, Germania, este specializat în producerea cablajelor auto şi a benzilor adezive. Grupul Coroplast îşi desfӑşoarӑ activitatea în 7 state, printre care China, Polonia, Tunisia, Mexic, SUA, Germania şi Moldova.
WeWire Harness Technology SRL și-a început activitatea în Republica Moldova în 2017 ca reprezentanţă locală a Grupului Coroplast. Fabrica deschisӑ în Căușeni oferă câteva sute de locuri de muncă în sud-estul țării, implementând practici internaționale la nivel local.
Principalele responsabilități:
• Elaborarea și actualizarea instrucțiunilor procedurale și de lucru
• Implementarea cerințelor sistemului de management al calității
• Pregătirea și menținerea rapoartelor de calitate
• Verificarea proceselor de producere și implementarea modificărilor
• Identificarea și implementarea măsurilor corective
• Conducerea și participarea la auditurile interne
și externe
• Îmbunătățirea continuă a proceselor de fabricație.
Experiența și abilitățile necesare:
• Studii superioare
• Cunoașterea standardelor de management al calitatii (ISO 9001 / IATF 16949) reprezinta un
avantaj
• Experienţa anterioară în domeniu minim 1 an
• Cunoașterea limbilor engleză / germana la nivel avansat
• Capacitatea de a lucra cu un flux mare de informații și cu sarcini multiple
• Cunoștințe de operare PC, MS Office
• Abilităţi organizatorice
• Capacitate de analiză și sinteză
• Atitudine pozitivă şi proactivă, spirit de echipă.
Noi oferim:
1. Mediu de lucru prietenos într-o echipă multinaţională
2. Oportunităţi de dezvoltare profesională
3. Pachet social deplin (concediu plătit, tichete de masă, asigurare medicală,
transport până la / de la fabrică)
4. Pachet salarial fix şi bonus de performanţă.
Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV-ul în limba engleză la adresa

Vor fi contactate doar persoanele selectate. Vă mulţumim pentru că aţi aplicat!
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin