Graphic Designer (10000-15000 mdl)

Midnight Works
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 10000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Crearea design-urilor originale graphic pentru jocuri
Definirea și dezvoltarea unor design-uri vizuale de calitate înaltă de la concept până la execuție
Identificarea problemelor de proiectare și elaborarea soluțiilor relevante

Cerințe:

1+ ani de experiență (agenție sau freelance) în conceperea produselor
Cunoștințe Adobe Photoshop, Ilustator,CorelDraw
Să înțelegeți teoria culorilor și să le potriviți eficient , redactarea imaginilor, compozitia si lucrul cu textul.
Crearea imaginilor pentru promovarea jocurilor pe diferite platforme (Google Play, Apps Store, Nintendo Store, Steam Store, PS Store
Experiență de lucru în domeniul jocurilor- avantaj
Bune abilități de comunicare și colaborare
Capacitatea de a lucra în mod independent

Beneficii:

Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
Suntem rezidenți IT Park
Curs deplin de limba engleza
Abonament la sala de sport
Parcare subterana (50% achitat de companie)
Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
Angajare oficială, pachet social inclus
Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
Colectiv tânăr, amabil și sociabil
Activități de Team-building

Pentru a face parte din echipa Midnight.Works, expediați CV-ul la adresa: hr@midnight.work sau sunați direct la numărul: +37369666650.
Команда Midnight Works нанимает График Дизайнера!
Обязанности:

Создание оригинального график дизайна для мобильных игр
Определение и разработка высококачественного визуального дизайна от концепции до воплощения
Выявление проблем проектирования и разработка соответствующих решений

Требования:

Опыт работы от 1 года (агентство или фриланс) в продуктовом дизайне
Опыт работы в сфере игр - преимущество
Знание Adobe Photoshop, Illustrator, CorelDraw
Понимать теорию цвета и эффективно сочетать их, редактировать изображения, композицию и работать с текстом
Создание изображений для продвижения игр на разных платформах (Google Play, Apps Store, Nintendo Store, Steam Store, PS Store
Хорошие навыки общения и сотрудничества
Способность работать самостоятельно

Что мы предлагаем:

Возможность стать частью всемирно известной компании
Полноценный курс английского языка
Абонимент в спортзал
Мы резиденты IT Park
Подземный паркинг (50% оплата со стороны компании)
Гибкая заработная плата, согласованная в зависимости от ваших навыков
Официальное трудоустройство, социальный пакет включен
Стабильный график работы: 9:00-18:00, понедельник-пятница
Молодой, добрый и общительный коллектив
Командообразующие мероприятия

Чтобы стать частью команды Midnight.Works, отправьте свое резюме по адресу: hr@midnight.works или позвоните по номеру: +37369666650. E-mail:
hr@midnight.works
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide