Graphic Designer full time

PANGEEA №9478684, 14.09.2020
Oras: Chisinau
Studii: Orice
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9478684, 14.09.2020
CERINTE:
- Cunoastere buna a programului Corel Draw, Adobe Illustrator si Adobe Photoshop;
- Cunostinte de design, fonturi si machetare pentru transpunerea materialelor de creatie intr-un format pentru tipar sau productie publictara;
- Limba romana scris/vorbit nivel mediu / avansat;
- Bune abilitati de comunicare si relationare;
- Atentie la detalii, gandire logica, seriozitate, responsabilitate;
- Capacitate de a respecta termene limita si livrarea la timp a proiectelor;
- Viteza de lucru;
- Abilitati dе prelucrare a imaginilor foto, dе corectie culoare, decupare, adaptare la scara;
- Originalitate, imaginatie, meticulozitate, capacitatea dе a respecta termene limita;
- Simt artistic, notiuni dе compozitie, cromatica si echilibru;
- Cunostinte dе baza in Social Media, Publicitate Online, Digital Marketing.

RESPONSABILITATI:
- Promovarea companiei in Social Media (Facebook, Instagram), creare, planificare, publicare si distribuire de continut zilnic
- Crearea design-ului grafic (creativitate, pasiune pentru atentia la detalii);
- Prelucrarea si redimensionarea layout-uri conform dimensiunilor necesare.

Asteptam CV-urile dvs. la adresa de e-mail: ddragos.andrei@gmail.com
ddragos.andrei@gmail.com
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin