gardian public

Dragon Security SRL
Oraș: Bălți
Studii: 12 clase
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Gardian public:
Cerințe:
studii minim gimnaziale;
capacitate de adaptare la condițiile de muncă și responsabilitate;
abilități de comunicare și lucru în echipă;
experiența de activitate în funcție similară constituie avantaj, dar luăm în considerare și candidații fără experiență;
lipsa antecedentelor penale și contravenționale;
cunoașterea limbilor română și rusă;
disponibilitate de lucru în schimburi.
Responsabilități generale:
asigurarea protecției bunurilor materiale, a personalului și vizitatorilor clientului;
păstrarea valorilor materiale, cu scopul de a preveni furtul și deteriorarea mărfii;
asigurarea respectării regulilor de acces pe teritoriul obiectului păzit;
menținerea ordinii interne în limita obiectului păzit
Telefon:
079122202
Persoana de contact:
Dorian Podlisnic
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide