F&B Manager (Romania)

Castelnor
Oras: Chisinau
Studii: Orice
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic: Program full-time de 8 ore
Cerinte:
• Experienta in domeniu (specialitate),
• Cursurile de calificare in domeniu reprezinta un avantaj,
• Cunostinte minime de limba engleza: nivel conversational,
• Spirit de echipa, implicare, initiativa si rigurozitate;
• Persoana comunicativa, organizata, atenta la detalii;
• Rapiditate in executarea sarcinilor de serviciu;
• Capacitate foarte buna de planificare si de organizare.
Conditii:
• Un salariu competitiv, in funcție de nivelul de calificare și experienta,
• Tichete de masa,
• Prime si bonusuri in functie de performanta,
• Oportunitati de training formare profesionala

Responsabilitati:
• Planificarea si coordonarea intregii echipe,
• Gestionarea relatiei cu beneficiarul si monitorizarea feedback-ului consumatorilor si mentinerea unui contact strans cu acestia,
• Supervizarea standardelor de prezentare, igiena si calitate,
• Orienteaza si favorizeaza vanzarea preparatelor din meniu;
• Asigura respectarea ritmului servirii, adaptat nevoilor clientilor;
• Anticipeaza si vegheaza la buna desfasurare a servirii;
• Controleaza facturarea si incasarile;
• Asigura satisfactia clientilor;
• Gestioneaza stocurile si inventarul;
• Organizeaza munca si asigura o buna transmitere a informatiilor;
• Organizarea eficienta a activitatii operationale,
• Urmarirea respectarii procedurilor interne,
• Intocmirea rapoartelor interne.
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin