Farmacist

Medpark
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time (8 ore)
Beneficii Oferite:

Posibilitate de a construi o carieră pe termen lung într-o companie cu capital străin, care lucrează la standarde internaționale
Dotări tehnice, echipament modern si asigurare cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ
Alimentație din contul instituției
Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. si familie

Responsabilităţi:

Asigurarea spitalului cu medicamentele necesare pentru tratamentul pacienților in termeni utili
Asigurarea la standardele internaționale a managementului medicamentelor
Consultarea medicilor cu privire la ultimele noutăți din sfera farmaceutică
Oferirea consultației despre medicamente și interacțiunile posibile ce pot apărea la asocierea acestora, la necesitate oferirea consultației pacienților

Cerinţe:

Studii superioare farmaceutice (în farmacologie clinica prezintă avantaj)
Experiență în funcție similară minim 1 an
Cunoaşterea calculatorului la nivel bun (Microsoft Office)
Puternică orientare spre rezultat

CV-urile se recepţionează la e-mail: resurse.umane@medpark.md (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).
Mulţumim tuturor persoanelor interesate, doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu. E-mail: resurse.umane@medpark.md
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin