Farmacist(ă) în mun. Chișinău, str. Lech Kaczynski, 2/1

Elody
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
Beneficii:

Contract de muncă şi pachet social complet
Pregătire profesională continuă din contul companiei
Creştere profesională
Un mediu de lucru modern
Salariu competitiv

Responsabilităţile

Eliberarea produselor farmaceutice şi parafarmaceutice
Acordarea de consultaţii si recomandări clienţilor care se prezintă în farmacii
Gestiunea zilnică a stocurilor de medicamente
Elaborarea de propuneri de achiziţii către furnizori
Orar de lucru 8.00-20.00, 2 zile peste 2

Cerinţe faţă de candidaţi:

Studii medii de specialitate sau superioare (farmaceutice)
Cunoaşterea legislaţiei în domeniul farmaceutic
Cunoaşterea avansată a limbilor română şi rusă
Cunoştinţe de operare PC şi a programelor specifice de lucru (1C)
Experienţa de muncă în domeniul farmaceutic va constitui un avantaj
Abilităţi de analiză, planificare şi organizare, abilităţi bune de ascultare şi comunicare
Disponibilitate de a acumula cunoştinţe noi şi a învăţa rapid

Vă rugăm să expediați CV-ul pe adresa i.botan@becor.md
Telefon: 068888700 E-mail: i.botan@becor.md
Telefon: 068888700
Telefon:
068888700
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide