Farmacist(ă) sau farmacist(ă)-laborant(ă)

Hippocrates
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 14000 Până la 18000 MDL
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Consultă clienții și oferă detaliii despre produse si modalitatea de administrare a acestora;
Eliberează produsele farmaceutice şi parafarmaceutice;
Gestionează stocurile de medicamente și le aranjează în vitrine;
Informează clienţii despre promoţii şi oferte;
Colaborează eficient în cadrul echipei pentru îndeplinirea cu succes a obiectivelor lunare.

Cerinţe:

Studii medii de specialitate sau superioare (farmacie);
Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
Abilităţi excelente de ascultare și comunicare;
Orientare spre client și rezultat;
Experienţa de lucru constituie un avantaj;
Abilităţi de analiză, planificare şi organizare.

Beneficii:

Remunerare atractivă (salariu fix+ bonus pentru performanță);
Pregătire profesională continuă din contul companiei;
Condiții de muncă înr-un mediu sănătos și binevoitor;
Oportunitate de dezvoltare personală și profesională în cadrul companiei.

E-mail: angela.negoita@tetis.md
Telefon: 061166081
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide