Tehnician Controlor

Avicola Floreni
Oraș: Anenii Noi
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time (8 ore)
(SECTORUL TEHNIC PLATOURILE DE PRODUCERE SALCIA, ȚÎNȚĂRENI, CIMIȘENI, FLORENI, MERENI)

Scopul funcției: Monitorizarea și menținerea în stare funcțională a tablourilor electrice de comandă, sistemele de control al proceselor tehnologice, unităţilor de procesare şi distribuţie a energiei electrice, termice, de ventilare, de distribuirea a furajelor, a instalaţiile de canalizare, tratare a apelor reziduale şi distrugere a deşeurilor, în halele de creșterea a puilor pentru carne.
Atribuțiile de bază includ:

supravegherea funcţionării sistemelor de comandă a maşinilor şi instalaţiilor;
operarea cu mai multe echipamente de control la asamblarea componentelor proceselor tehnologice de creștere a puilor broiler
repararea, montarea, demontarea, testarea şi reglarea utilajului tehnologic, agregatelor şi echipamentelor noi și de după reparaţie;
îndeplinirea sarcinilor cu caracter tehnic în domeniul întreţinerii şi reparării echipamentelor electrice, instalaţiilor şi sistemelor de distribuţie a energiei (montaj, utilizare, întreţinere şi reparaţii maşini, motoare, mecanisme şi instalaţii mecanice);
identificarea şi rezolvarea problemele tehnice ce apar în procesul muncii, stabileşte cauzele defectării mecanizmelor
colaborarea cu muncitorii calificați, fiind ajutor pentru aceștia, și impreună cu ei realizează lucrarile dispuse de către companie.

Cerințe față de candidat:
- Studii profesionale tehnice (medii sau superioare).
- Experiență în muncă nu mai puţin de 2 ani.;
- să cunoască metode de control tehnic al utilizării, întreţinerii şi reparaţiei maşinilor, motoarelor şi instalaţiilor.
Compania ofera:
- pachet salarial și social stimulativ;
- transport si alimentatie gratuita;
- mediu de lucru dinamic.
Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: cadre@floreni.com
sau ne pot contacta la numarul de telefon: (022) 66 70 84, 060576304. E-mail: cadre@floreni.com
Telefon: (022) 66 70 84 / 060576304
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin