Director Centru Regional Nord/ Sud/ Chişinău Departamentul Retail

Moldindconbank №9677358, 20.11.2020
Oras: Chisinau
Studii: Superioare
Experienta de munca: Peste 5 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9677358, 20.11.2020
Vei beneficia de:
⦁ Program individual de formare profesională şi dezvoltare a carierei
⦁ Salariu atractiv; bonus de performanță; maşină de serviciu şi alte beneficii
⦁ Mediu de lucru dinamic şi inovativ
⦁ Colegi cu spirit de echipă şi proactivi
Vei avea următoarele responsabilităţi:
⦁ Asigurarea gestionării operative la nivel de Centru Regional cu scopul utilizării resurselor umane şi financiare pe care le are în administrarea sa (grupul de sucursale) pentru creșterea permanentă a numărului de clienţi, maximizarea profitului şi asigurarea îndeplinirii planului de afacere
⦁ Administrarea şi organizarea activității operaționale continue a sucursalelor din regiune (lucrul cu personalul, spații arendate, reclamații, argumentarea deschiderii subdiviziunilor noi, activitatea agențiilor, etc)
⦁ Responsabil pentru îndeplinirea obiectivelor de buget/ obiectivelor comerciale/financiare si operaţionale stabilite pentru regiune
⦁ Gestionarea riscurilor aferente activităţii unităţilor Centrului Regional, precum si asigurarea continuităţii activităţii unităţilor din cadrul Centrului Regional
⦁ Promovarea principiilor calităţii la toate etapele ciclului de management: planificare, organizare, conducere, control şi aplicare a acţiunilor de îmbunătăţire
⦁ Respectarea strictă a prevederilor actelor normative interne
⦁ Urmărirea şi animarea activităţii comerciale cu scopul de maximizare a rentabilităţii regiunii si îmbunătăţirii continue a calităţii de deservire a clienţilor
⦁ Reprezentarea băncii, formarea relaţiilor de lungă durată şi cooperarea într-un mod corect şi mutual avantajos cu administraţia publică locală şi alte instituţii publice din regiune.
Eşti candidatul potrivit dacă ai:
⦁ Studii universitare în domeniul economic/financiar-bancar;
⦁ Experienţă în domeniul bancar de cel puţin 5 ani;
⦁ Cunoaşterea actelor normative ce reglementează activitatea bancară;
⦁ Cunoaşterea limbii române şi ruse, engleza constituie avantaj;
⦁ Cunoaşterea calculatorului la nivel de utilizator;
⦁ Permis de conducere categoria B cu experienţă de şofat
⦁ Abilităţi de dezvoltare a capitalului uman
⦁ Orientare spre rezultat şi client
⦁ Gîndire strategică şi analitică
⦁ Experienţă de management al echipelor
Trimite CV-ul şi scrisoarea de intenţie:
⦁ e-mail: ⦁ recrutare@micb.md
⦁ contactează-ne la tel. 022576935 sau 079484979 E-mail: recrutare@micb.md
Telefon: 022576935, 079484979
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin