Depozitar

Sapico
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Cerinţe faţă de candidat:

Experiență minimă în domeniu
Dorință și capacitate de a învăța repede
Abilități de comunicare, de a lucra independent și în echipă
Atitudine pozitivă, orientate către client
Persoană energică și activă
Onest, responsabil, disciplinat, rezistență de stres

Principalele sarcini de muncă:

Întreținerea bunurilor materiale a companiei în stoc conform cerințelor
Evidența operațiunilor de recepționare, păstrare și eliberare a mărfurilor
Participare la procesul de verificarea stockului și a facturilor
Participare la inventariere

Se oferă:

Angajare oficială (pachetul social întreg)
Lucru într-o echipă prietenoasă şi în continuă dezvoltare
Salariul atractiv şi la timp,prînz gratis
Program de lucru: luni - vineri, 8.00 - 17.00; sâmbătă, 8.00 - 14.00; duminică - zi de odihnă

Responsabilităţi de lucru:

Recepţia mărfei
Întreţinerea bunurilor materiale a companiei în stoc conform cerinţelor
Strângerea comenzilor, eliberarea mărfei, controlul încărcării şi a descărcării
Evidenţa operaţiunilor de recepţionare, păstrare si eliberare a mărfurilor, inventariere
Graficul de lucru de Luni pâna Vineri, orele de lucru 8.00 - 17.00, sâmbătă până la 14.00
Telefon: 060435551
E-mail: hr@sapico.md
Web: www.sapico.md
Telefon:
060435551
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide