Depozitar - Chisinau

LC Waikiki
Oras: Orhei
Studii: Medii
Experienta de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
Candidatul ideal

Diploma de bac este obligatorie
Minim 1 an experienta intr-o pozitie similara de preferat in retail
Abilitati excelente de Customer Service si relationare
Dornic de dezvoltare continua, auto-motivare, si orientat catre rezultate
Capacitatea de a rezolva probleme, de a organiza si planifica
Personalitate flexibila careia sa ii placa sa lucreze intr-un mediu multinational si multiculturaDaca esti gata pentru o activitate dinamica si dorninc sa te dezvolti prin provocari, te asteptam in echipa noastra!Echipa LC Waikiki aloca timp fiecarei aplicatii.

Descrierea jobului

Preia marfa livrata la magazin de la societatea de expediţii, în conformitate cu procedurile.
Introduce produsele în sistem, în conformitate cu procedurile.
Îndeplineşte operaţiunile de aprobare a avizelor de expediţie livrate la timp şi în conformitate cu procedurile.
Aşează marfa livrata în depozit, în mod ordonat (pe raft sau pe umeraşe).
Asigura despachetarea şi scoaterea la vânzare a produselor livrate, cât mai curând posibil.
Pune alarme la produsele livrate fără alarma.
Este responsabil de separarea corectă depozit-raion.Asigură controlul stocului în timpul procesului de trecere a produselor din depozit în raion şi din raion în depozit.
Urmăreşte, în permanenţă, produsele ce trebuie scoase din rapoartele de stoc ale magazinului şi asigură desfăşurarea operaţiunii de transmitere a produselor pe sectiune.
Pregăteşte produsele solicitate din depozit dar care lipsesc de pe sectiune, spre a fi scoase pe sectiune.
Se asigura de faptul că produsele care vor fi scoase din depozit în magazin sunt etichetate în mod corespunzător şi au alarmele necesare.
HR-MOLDOVA@Lcwaikiki.com sau Catalina.Zop@Lcwaikiki.com
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin