Controlor Calitate

Alpha Industries №9940400, 23.02.2021
Oras: Chisinau
Studii: Superioare
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9940400, 23.02.2021
Responsabilităţi:
- Implimentarea sistemului calității în conformitate cu standardul ISO 9001;
- Verificarea conformității produselor intermediare și finale;
- Elaborarea măsurilor de rezolvare și prevenire a neconformităților;
- Identificarea și izolarea lor din procesul tehnologic;
- Servește ca un intermediar între sectorul de vînzări și producere;
- Supervizarea procesului de ambalare.

Cerinţe:
- Studii medii sau superioare;
- Cunoștințe ale standardului ISO 9001, constituie un avantaj;
- Experienţa profesională constituie un avantaj;
- Cunoaşterea limbii engleze sau franceze sau germana constituie un avantaj;
- Responsabilitate,abilităţi de comunicare şi organizare;
- Capacitate de analiză și sinteză, memorie dezvoltată;
- Motivat, capabil să-i motiveze și pe cei din jur.

Oferim:
- Perioadă de acomodare și instruire plătită;
- Pachet social complet;
- Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp);
- Prânz complex gratuit;
- Transport în raza oraşului gratuit;

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul pe adresa de e-mail: office@alpha-industries.eu sau sa telefoneze la 022-450-680.
Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi. E-mail: office@alpha-industries.eu
Telefon: 022-45-06-80
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin