Controlor calitate

"OZKA CONSTRUCTION" SRL №9887387, 05.02.2021
Oras: Leova
Studii: Medii-speciale
Experienta de munca: Peste 5 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9887387, 05.02.2021
Compania de reabilitare a drumurilor "OZKA CONSTRUCTION" SRL angajează controlor calitate

Cerinte:
- minim 5 ani experienta in companii de constructie a drumurilor
- capacitatea de lucru cu termene limita
- abilitati de comunicare verbala si in scris
- capacitatea de analiza a informatiilor
- cunostinte de baza de calculator: Word, Excel, Windows
- cunoașterea limbii engleză sau turcă eprezinta un avantaj.

Atribuții:
- să trateze neconformitățile și să stabilească măsurile corective împreună cu șeful de department;
- să mențină și să îmbunătățeasca sistemul calității;
- implementarea tehnicilor, metodelor și instrumentelor specifice managementului calității.

Ce îți oferim noi:
- salariu motivant;
- angajare oficiă;
- pachet social;
- posibilitate de crestere profesională.

CV-urile Dvs. sunt așteptate la adresa de e-mail asihamadova@ozkainsaat.com.tr
Persoanele interesate sunt încurajate să se adreseze la tel. 068829268
Persoana de contact: Albina
Telefon: 079009128
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin