Contabil

Golden Piglet SRL №9571675, 15.10.2020
Oras: Anenii Noi
Studii: Superioare
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9571675, 15.10.2020
Durata contractului: nedeterminată.
Loc de muncă: satul Roscani, raionul Anenii Noi.
Responsabilităţile funcției:
⦁ Înregistrează electronic facturile.
⦁ Înregistrează și verifică achitările și încasările financiare.
⦁ Calculează salariile angajaților.
⦁ Completează și asigură evidența registrului electronic de mișcare a animalelor.
⦁ Întocmește acte de consum a motorinei, medicamentelor și cerealelor.
⦁ Întocmește actul de casare a obiectelor de mică valoare și scurtă durată.
⦁ Întocmește actul de casare a materialelor indirecte.
⦁ Întocmește și transmite declarațiile anuale necesare.
⦁ Întocmete și transmite rapoartele statistice lunare, trimestriale, anuale.
⦁ Participă la procedura de închidere a anului fiscal.
Abilităţi:
⦁ Studii de profil economic sau financiar.
⦁ Capacitatea de a acționa rapid în scopul optimizării procesului de lucru;
⦁ Abilitatea de a organiza propria munca pentru obtinerea nivelului maxim de productivitate;
⦁ Persoană cu iniţiativă și nivel maxim de responsabilitate.
⦁ Persoana organizată, cu capacitatea de a-i organiza pe cei din jur.
⦁ Orientare spre rezultate pozitive.
⦁ Cunoaşterea limbii engleze.
⦁ Cunoaşterea calculatorului și a programului 1C.
Compania oferă:
⦁ Mediu de lucru într-o companie cu o cultură şi viziune europeană, cu un colectiv tînăr și ambițios.
⦁ Pachet social complet.
⦁ Alte facilități (echipament de lucru complet, telefon de serviciu, prînz asigurat etc.)
Persoanele interesate vor transmite CV’ul la următoarea adresă electronică: hr@pukoven.md
Număr de contact: 068992205 E-mail: hr@pukoven.md
Telefon: 068992205
E-mail: hr@pukoven.md
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin