Contabil

Gamma Logistics №9542398, 06.10.2020
Oras: Chisinau
Studii: Superioare
Experienta de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9542398, 06.10.2020
Responsabilități:
• Ținerea corectă și responsabilă a evidenței contabile
• Cunoașterea emiterii de facturi
• Lucrul cu debitorii
• Contabilitatea operațiunilor bănești
• Interacțiunea cu băncile, autoritățile de reglementare si supraveghere, precum și interacțiunea cu alte organe de stat
• Supravegherea procesului de salarizare, cheltuieli, etc.
• Alte sarcini specifice de contabil.
Cerințe:
• Studii economice superioare
• Cunoașterea sistemului național contabil, legislația fiscală și a muncii
• Experiență de cel puțin 2 ani pe o poziție analogică
• Cunoștințe temeinice de operare PC (Word, Excel, Outlook, 1C)
• Abilitați de planificare și organizare
• Gândire analitica și atenție la detalii
• Abilitați de comunicare si relaționare
• Fluență în limba de stat, Rusă și Engleza
Condiții de muncă:
• Lucru într-un colectiv tânăr, dinamic si profesionist
• Angajare oficială si salariu competitiv
• Grafic Luni-Vineri (ora 09:00 - 18:00)
Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: office@gammalogistics.eu cu indicarea poziției la care aplică.
Telefon: 068697079
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin