Contabil

Chateau Cojușna
Oraș: Strășeni
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time (8 ore)
Cerinţe faţă de candidat:
• Studii economice medii/superioare (contabilitate, economie, finanţe);
• Cunoaşterea PC (1C 7 şi MS Excel);
• Experienţă în domeniu ; Capacitate de învăţare, gândire analitică;
• Abilităţi de comunicare; Responsabilitate; Capacitatea de analiză şi orientare către soluţii;
• Cunoaşterea limbilor române şi rusă;

Responsabilităţi:
• Asigurarea evidenţei contabile a stocurilor;
• Contabilizarea facturilor emise pentru clienţi interni;
• Înregistrarea facturilor de prestaţii-furnizori interni;
• Înregistrarea intrării de marfă în baza documentelor primite de la depozit (facturi inerne, facturi externe, importuri);
• Înregistrarea producerilor în baza actelor primite;
• Monitorizarea transferurilor interne de marfă;
• Participarea la inventarierea lunară/anuală a stocurilor;
• Încasarea banilor în numerar de la clienţi, perfectarea actelor de vînzare şi a documentelor de casă;
• Emiterea şi evidenţa facturilor;
• Evidenţa operaţiunilor de casă;
• Îndeplinirea sarcinilor primite de la contabil-şef;

Oferim:
• Sprijin în dezvoltarea profesională ;
• Lucru într-o companie stabilă şi dinamică;
• Transport gratuit către locul de muncă;
• Abonament de comunicare gratuit (minute, internet);
• Regim de lucru: Luni – Vineri , de la orele 8.00-17.00
• Salariul se negociază la interviu:
Pentru mai multe detalii ne puteţi contacta : 060284485
Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa hr@migdal.md E-mail: hr@migdal.md
Telefon: 060284485
Web: www.migdal.md
Telefon:
060284485
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin