Contabil superior (Căușeni)

Orhei-Vit №9285042, 25.06.2020
Oras: Causeni
Studii: Superioare
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9285042, 25.06.2020
Loc de muncă: or. Căușeni, Republica Moldova

Responsabilități funcționale:
- Organizarea evidenței contabile și fiscale și raportarea;
- Perfectarea documentelor în toate sectoarele de evidență;
- Controlul asupra utilizării resurselor și integrității patrimoniului filialei;
- Conducerea angajaților departamentului de contabilitate.

Experiență profesională: Minimum 5 ani vechime în muncă.

Cunoștințe, aptitudini, calități personale, abilități:
- Studii: Superioare;
- Operare PC la nivel de utilizator avansat: Microsoft Office;
- Cunoștințe de contabilitate și fiscalitate, cunoașterea programei 1C;
- Cunoștințe fundamentale ale legislației în domeniul managementului întreprinderii; procedurii de elaborare a planurilor, executării contractelor; economiei și organizării producerii, muncii și administrării;
- Cunoașterea limbilor: de stat, rusă;
- Permis de conducere categoria B (automobil propriu - avantaj).

Condiții de muncă:
- Perfectarea documentelor de angajare conform legislației muncii RM;
- Pachet social deplin;
- Telefonie mobilă;
- Program de muncă - zi de muncă deplină;
- Premiere în dependență de rezultatele muncii;
- Salariul - în dependență de rezultatele interviului.

Selecția se va face doar în baza CV- urilor transmise pe adresa de e-mail: orhei-vit.hr@mail.ru E-mail: hr@orhei-vit.com
Сайт: www.orhei-vit.com
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide
Intra in cont prin