Contabil Cahul

Imexagro SRL №10251047, 10.06.2021
Oras: Cahul
Studii: Superioare
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
10251047, 10.06.2021
Angajăm contabil:

Cerințe:

Studii superioare economice
Experiența într-un post similar
Atenție, organizare, responsabilitate
Cunostințe de legislație în domeniul financiar- contabil
Cunostințe de operare Microsoft Office (Excel, Word), softuri contabile, cunoasterea programei 1C.

Responsabilități:

Emitera, inregistrarea si eliberarea facturilor fiscale catre clientii intreprinderii
Întocmirea procedurilor de lucru si urmărirea respectării aplicării acestora
Urmărirea și participarea la inventariere
Organizarea evidenței formularelor cu regim special
Organizarea și răspunderea de respectare a disciplinei de casă și a operațiunilor cu numerar
Evidenta creantelor si datoriilor
Evintenta materialelor, foilor de parcurs
Alte sarcini primite de la contabil sef

Oferim:

Posibilitate de creștere în cariera și experiență
Posibilitate de a munci într-o echipă tînără și motivată
Posibilitate de a se instrui și de a crește profesional
Pachet salarial stabil, bonusuri
Grafic: Luni-Vineri (8-17)

Candidatii sunt rugati sa expedieze CV-urile la adresa info@imexagro.md , indicand in subiectul mesajului denumirea pozitiei, sau sa ne contacteze la aceste nr. de telefoane:
0(22) 75-27-01; +(373) 60 200 559. E-mail: info@imexagro.md
Telefon: +(373) 60 200 559
Telefon: +(373) 60 200 559, 0(22) 75-27-01
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin