Consultant vânzări (Orhei)

LC Waikiki
Oras: Orhei
Studii: Orice
Experienta de munca: Orice
Salariu: Negociabil
Grafic: Program full-time de 8 ore
Candidatul ideal:

Studii medii
Disponibilitate de a lucra în ture și în weekend
Orientat către nevoile clientului
Cunoștințe medii de limba engleză (este un plus)
Persoană muncitoare și responsabila
Bune abilități de comunicare
Atitudine pozitivă
Cunoștințe de operare PC

Descrierea jobului:

Asigură expunerea produselor şi a materialelor vizuale în magazin
Îmbrăcă manechinii din raion/ vitrine şi urmăreşte actualizarea etichetelor
Urmăreşte obiectivele magazinului, în mod lunar, săptămânal şi zilnic
Întâmpina clienţii care intră în magazin, în mod plăcut, zâmbind
Află ceea ce doreşte clientul, îi prezintă produsele, în conformitate cu dorinţa acestuia şi îl îndrumă spre cabină pentru probă
Verifică, în mod frecvent cabinele de probă, adună produsele şi umeraşele din cabine
Prezintă clienţilor combinaţii de produse ce pot asigura vânzări suplimentare
Oferă suport clienților pe toata perioada prezenței lor în magazin

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa:
HR-MOLDOVA@Lcwaikiki.com și Anastasia.Balacan@Lcwaikiki.com E-mail:
HR-MOLDOVA@Lcwaikiki.com, Anastasia.Balacan@Lcwaikiki.com
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin