Consilier Principal IMM Taraclia, Bălți Direcția Vânzări Active Departamentul Vânzări IMM

Moldova Agroindbank №9376583, 31.07.2020
Oras: Taraclia
Studii: Superioare
Experienta de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Negociabil
Grafic de munca: Full-time
9376583, 31.07.2020
Misiune Post:
Asigură buna organizare și desfășurare a activității de vânzare a produselor și serviciilor clienților IMM. Îndeplinește obligațiunile ce țin de creditarea clienților IMM/corporativi. Inițiază relații cu clienții IMM în cadrul sucursalei.
Responsabilități:

desfășoară activitatea de promovare și vânzare a produselor bancare creditare și necreditare;
efectuează vânzarea cardurilor și produselor aferente pentru clienții IMM;
promovează proiectele de acceptare a cardurilor la plată de către comercianți;
asigură deschiderea/modificarea/închiderea și înregistrarea conturilor curente și de depozit ale clienților IMM;
îndeplinește planul individual de vânzări;

Profilul candidatului:

studii superioare în domeniul financiar-economic;
experiență de muncă în domeniul creditării IMM de minim 2 ani;
abilități de comunicare și negociere, simț dezvoltat al intuiției;
cunoașterea tehnicilor de vânzări;
capacități de lucru în echipă și decizionale;
capacități analitice și de previziune.

Îți oferim:

Program individual de dezvoltare profesională;
Posibilități de avansare în funcție și mediu de lucru prietenos;
Pachet salarial atractiv, bonusuri pentru performanță și avantaje extra-salariale;
Oferte corporative la săli de sport;
Tichete de masă.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul la adresa resurseumane@maib.md, indicând funcția pentru care candidează.
Fii parte a echipei Moldova Agroindbank! E-mail:
resurseumane@maib.md
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide
Intra in cont prin