Casier-operator

Oras: Chisinau
Studii: Medii
Experienta de munca: Orice
Salariu: De la 7000 MDL
Grafic de munca: Full-time

Localitate: Chisinau, Falesti, Briceni, Causeni, Ungheni, Hincesti, Anenii Noi, Donduseni, Taraclia, Cantemir.

Noi sustinem dezvoltarea intreprinderilor mici si mijlocii. Credem in proiectele, visele si actiunile oamenilor. Construim parteneriate care se bazeaza pe incredere, respect, transparenta si responsabilitate.

Cautam: o persoana responsabila, dornica sa invete si sa se dezvolte in domeniul financiar-bancar.

Responsabilitati:

Efectuarea operaţiunilor de casă
Promovarea şi vînzarea produselor şi serviciilor bancare

Cerinte:

Studiile superioare nu sunt obligatorii
Cunoaşterea limbilor română şi rusă
Responsabilitate şi atenţie la detalii
Orientare spre calitate şi client

Vei beneficia de:

Angajare oficiala și pachet social
Salariu motivant cu posibilitate de creștere
Training-uri de specialitate și dezvoltare personala
Training de initiere pentru persoanele fara experienta
Echipa dinamica și ambitioasa

Salariu incipient - 7000 MDL si mai mult, in functie de KPI.

Vom fi bucuroși sa aflam mai multe despre tine, expediaza CV-ul la hr@fincombank.com , indicind in tema scrisorii functia si localitatea
hr@fincombank.com
Inapoi Inainte
Ataseaza CV-ul Creaza CV
Ataseaza CV-ul

Indicati Nume si Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
si trimite-l in orice companie cu un singur click!

Iti va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intra pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeti jobul

Inchide

CV-ul a fost expediat!

Inchide
Intra in cont prin