Casier casei de amanet BLAGO or. Ungheni

Blago
Oraș: Ungheni
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time (8 ore)
Ești în căutarea unui loc de muncă stabil și cu posibilități reale de dezvoltare profesională? Hai alături de noi!
De ce BLAGO?! Pentru că suntem o companie modernă, în plină dezvoltare, cu mulți colegi tineri, veseli și întotdeauna preocupați de dezvoltarea profesională.
Lipsa experienței în domeniu nu este o problemă, întrucât ne place să încurajăm noile generații de absolvenți să facă primii pași în carieră lor, dar totodată sprijinim și inițiativele îndrăznețe de reorientare profesională, la orice vârstă.
Pentru a te alătură echipei BLAGO, ai nevoie de:

studii medii sau superioare
cunoștințe medii de operare PC și utilizare a internetului
seriozitate, bune abilități de comunicare și relaționare
bună capacitate de organizare, proactivitate

Descrierea jobului. Sarcini:

Oferirea de suport clienților, prezentarea produselor și a promoțiilor
Evaluarea validității monedei prezentate de către client
Efectuarea tuturor operațiilor cu numerar (încasări, plăți), întocmirea documentației specifice

Beneficii:

Training de specialitate și formare în meserie oferite gratuit
Loc de muncă în agenții moderne
Posibilitatea de a avansa în cadrul companiei
Mediu de lucru profesionist, într-o companie de succes, stabilă pe piața muncii
Pentru că ne place să socializăm, organizăm diverse evenimente interne ce ne oferă posibilitatea de a ne relaxa și de a ne cunoaște mai bine.

Compania noastră se află în topul firmelor din domeniu la nivel de țară și deține o experiență de peste 7 ani pe piață. Ne aflăm într-o continuă dezvoltare și ne desfășurăm activitatea în 41 de agenții amenajate conform normele în vigoare privind securitatea personalului. Menționăm că acestea au dotări specifice complete și un design modern. E-mail: hr@blago.md
Telefon: 069194249
Telefon:
069194249
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin