Bucătar (Chateau Purcari)

Purcari Wineries PLC
Oraș: Ștefan Vodă
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time (8 ore)
Beneficii:

Transport și cazare asigurate de companie
Salariu motivant

Responsabilitățile rolului:

Prepararea bucatelor în conformitate cu standardele restaurantului
Asigurarea curăţeniei și funcționării neîntrerupte a echipamentului de bucătărie
Participarea la inventariere şi întocmirea comenzii pentru produsele necesare
Respectarea standardelor igienico-sanitare

Cerinte:

Studii în domeniul tehnologiei alimentației publice
Experiență de munca pe un post similar
Rigurozitate în ceea ce priveste regulile de igienă în alimentația publică
Bune abilități de organizare în procesul de desfăşurare a activităţii
Atitudine pozitivă, seriozitate și responsabilitate pentru munca prestată
Rapiditate în preluarea / onorarea comenzilor

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine, iar noi te vom contacta.

Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici. E-mail: hr@purcari.wine
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin